Oferta – kadry i płace

Rosnące obciążenia biurokratyczne, odczuwalne są głównie przez firmy. Większe przedsiębiorstwa prowadzą działy rachunkowe i kadrowe, zatrudniając własnych księgowych. Mniejsze, angażują do tego prywatne jednostki takie jak biuro rachunkowe olsztyn.

biuro rachunkowe olsztyn obsługujące finanse klientów instytucjonalnych, w tym zakresie oferuje im szeroką gamę usług. Należą do nich między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, dokonywanie rozliczeń podatkowych - rocznych zeznań oraz bieżącego VAT-u. Do jednych z podstawowych usług zaliczyć można też obsługę kadr i płac przedsiębiorstwa. Zawierają się w tym nie tylko systematyczne czuwanie nad wypłatą wynagrodzeń pracowników, ale również automatyczne odliczanie odpowiednich zaliczek i składek od podstawowego wymiary płacy (zdrowotne, chorobowe, zaliczka na podatek dochodowy) oraz odprowadzenie ich do odpowiednich urzędów – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Ponadto, w ramach tych działań, biuro rachunkowe olsztyn często, na zlecenie pracodawców, formułuje wzory umów cywilno prawnych.

dodany 2011-12-22 11:57 przez Karina

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Strony internetowe
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją