Oferta – rozliczenia ZUS

Oferta, jaką biuro rachunkowe olsztyn przedstawić może swoim potencjalnym i obecnym klientom instytucjonalnym, jest bardzo szeroka.

Obejmuje ona między innymi rozliczanie podatków – dochodowego i VAT, obsługę kadrowo-płacową czy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.

Przez firmy, biuro rachunkowe olsztyn, często jest wynajmowane także do rozliczeń wszelkich, ustawowo należnych Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych świadczeń. Najczęściej kwestie te wchodzą w skład obsługi płac pracowniczych. To od nich bowiem pracodawca zobowiązany jest odprowadzać rozliczne składki: ubezpieczeniowe (zdrowotną, chorobową) oraz rentową i emerytalną. Biuro rachunkowe olsztyn upoważniane jest prze firmy do występowania w ich imieniu  przed urzędami państwowymi, także przed ZUS. Skutkiem tego, to one zajmują się wszystkimi kwestiami formalnymi i praktycznymi, czyli wypełnianiem niezbędnych dokumentów oraz dokonywaniem płatności na rzecz ZUS. Biuro rachunkowe olsztyn, jako prywatna działalność, za swoje usługi także pobiera opłaty, uzależnione od stopnia skomplikowania rozliczeń.

dodany 2011-12-22 12:01 przez Karina

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Strony internetowe
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją