Zastępca Kierownika Produkcji Roślinnej

Agri Plus Sp. z o.o.
Największy producent trzody chlewnej w Polsce poszukuje:

Opis Stanowiska:

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość tematyki produkcji rolniczej,
  • dyspozycyjność,</li>
  • wykształcenie rolnicze,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wskazana znajomość języka angielskiego.

Wymagania:

Oferujemy:

  • możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie,
  • adekwatne wynagrodzenie,
  • szkolenia produkcyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym nr ref. Gołdap/17/04 na adres elektroniczny:

E-Mail: rekrutacja@agriplus.pl

Zapoznałem się z informacją