Zaginęła 17-letnia Sylwia Magiera

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 17-letnią Sylwią Magierą. Dziewczyna wyszła z domu 14 listopada i do tej pory nie wróciła ani z nikim się nie skontaktowała.

Olsztyńscy policjanci poszukują zaginionej 17-latki. Sylwia Magiera wyszła z domu przy ul. Żiżki w Olsztynie 14 listopada i do te pory nie wróciła. Nie skontaktowała się również z nikim z rodziny.

W związku z tym policjanci proszą o pomoc mieszkańców miasta. Każdy, kto widział nastolatkę lub posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z komendą w godz. 7:30-15:30 pod numerem tel. 89 522 48 18 lub całodobowo pod numerem tel. 89 522 34 24. Można wysłać także maila na adres: izabela.kolpakowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

dodany 2018-11-26 11:52 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją