Pijany i bez odblasków szedł poboczem chwiejnym krokiem

Olsztyńscy policjanci podczas patrolu w pobliżu Dywit zauważyli w terenie niezabudowanym mężczyznę bez odblasków, idącego chwiejnym krokiem. Okazało się, że był pijany, dlatego noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Policjanci z drogówki patrolując al. Wojska Polskiego w Olsztynie w terenie niezabudowanym zauważyli mężczyznę, idącego poboczem chwiejnym krokiem i bez odblasków. Stwarzał w ten sposób zagrożenie na drodze dla siebie i innych uczestników ruchu.

Funkcjonariusze zatrzymali go. Okazało się, że był pijany i z trudem utrzymywał się na nogach. Dlatego stróże prawa przewieźli go do izby wytrzeźwień.

Mężczyzna, gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany. Prawdopodobnie oprócz rachunku za izbę wytrzeźwień, będzie musiał zapłacić również karę grzywny. Być może odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i za poruszanie się po zmroku w terenie niezabudowanym bez odblasków.

dodany 2018-11-29 11:29 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją